
Het gevecht om de gunst van de klant is fel. Opdrachtgevers zijn veeleisend en de concurrentie is moordend. Voor het binnenhalen van een opdracht is meer nodig dan alleen een vlotte babbel of een interessant netwerk. De ondernemer moet zich gedegen voorbereiden op het acquisitiegesprek: hoe kun je het vertrouwen van de klant winnen en hoe inventariseer je efficiënt het pakket aan eisen? Investeren in jouw salesvaardigheden en competenties als verkoper leidt tot omzet op termijn!
De training De vakman als accountmanager is bestemd voor ondernemers en verkopers in het midden -en kleinbedrijf (MKB) en van kleine en middelgrote ondernemingen. Je bent bezig met acquisitie van nieuwe klanten en actieve verkoop aan bestaande klanten in de business-to-business markt (b2b). Verkoop jij uitsluitend via de telefoon, bekijk dan onze training Proactief klanten bellen.
Na afronding van de training De vakman als accountmanager:
Van productgericht naar behoeftegericht denken
De communicatie in het acquisitiegesprek
Tot zaken komen
Van theorie naar praktijk
Als onderdeel van de training maak je digitaal de Q4 DISC gedragsanalyse. Deze analyse geeft je op eenvoudige wijze inzicht in je eigen gedrag en dat van anderen.
| Startdatum | Locatie | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Planning: Training De vakman als accountmanager
| ||||||||||||
Planning: Training De vakman als accountmanager
| ||||||||||||
Planning: Training De vakman als accountmanager
| ||||||||||||
Planning: Training De vakman als accountmanager
| ||||||||||||
Planning: Training De vakman als accountmanager
| ||||||||||||
Planning: Training De vakman als accountmanager
| ||||||||||||

Gemiddelde van 56 beoordelingen

Een vraag over deze training? Onze studieadviseurs staan voor je klaar.
Ik zie dat in deze training DISC wordt behandeld, wat is dat?
DISC komt in veel van onze trainingen en opleidingen voor. Het geeft inzicht in de voorkeursstijl van mensen, qua gedrag en communicatie. DISC kent vier stijlen: Dominant, Invloedrijk, Stabiel en Consciëntieus. Aan elke voorkeursstijl is een kleur gekoppeld. In de training leer je meer over de verschillende stijlen en daarmee de samenwerking binnen je team te verbeteren.
Wat ga je allemaal doen in deze training?
De training duurt 2 dagen. Je leert o.a. om behoeftegericht te denken, hoe je communiceert in een aquistitiegesprek, hoe je kunt inspelen op de koopwensen en je gaat praktisch aan de slag met voorbeelden. Alle onderwerpen vindt je terug onder het kopje ‘Programma’.
Hoeveel tijd ben ik tussendoor nog aan de training kwijt?
De tijd die je kwijt bent aan de training verschilt vaak per persoon en per situatie. Als je al wat meer ervaring hebt met het onderwerp zul je de huiswerkopdrachten wat sneller maken dan wanneer het allemaal nieuw is.
Bij ons begint het leren al direct na de inschrijving. Wij bieden jou een breed leerconcept, waarvan de training de kern vormt. Via ons online leerplatform kun je vooraf aan de slag met een digitale preview van het lesmateriaal en een voorbereidingsopdracht. De training zelf is bijzonder interactief. Zelfanalyses, oefeningen, discussies en ervaringsuitwisseling maken het leerproces persoonlijk en zeer praktijkgericht. Tussentijds en na afloop heb jij via Leren Online contact met je medecursisten.
Deze training staat onder leiding van een praktijkgerichte verkooptrainer die zelf zijn of haar sporen in de verkoop in ruime mate heeft verdiend. De trainer is zelf regelmatig betrokken in verkoopprocessen.

Wij bieden praktijkcoaching aan, om na een training of opleiding de kennis en vaardigheden nog beter toe te passen in je werk. Terug in het werkveld gaan dingen soms toch anders dan verwacht. Met een coach breng je samen de geleerde lessen in de praktijk. Lees hier meer over praktijkcoaching.
Ontdek Praktijkcoaching
Deze training volgen met meerdere accountmanagers binnen je organisatie? Kies dan voor een incompany training. Onze trainer verzorgt de training dan op jullie bedrijfslocatie, of een andere trainingslocatie naar keuze, op een moment dat voor jullie uitkomt. Tijdens een incompany training wordt de inhoud van de training volledig afgestemd op jullie organisatie, werkpraktijk en leerwensen. Dit bespreken we vooraf tijdens een oriënterend gesprek. Door de herkenbare situaties en voorbeelden uit de eigen werkpraktijk ontstaat meer betrokkenheid en blijft het geleerde beter plakken.
Meer informatie
De trainer stemt de inhoud van de training af op herkenbare praktijksituaties binnen jouw team. Dit zorgt voor meer herkenbaarheid en betrokkenheid bij de onderwerpen. Deelnemers kunnen het geleerde meteen toepassen op hun eigen werk.
Wens je persoonlijk studieadvies of heb je vragen over de mogelijkheden van maatwerk? Onze studie- en maatwerkadviseurs staan klaar om al jouw vragen te beantwoorden. Ook voor informatie over planning en locaties die nog niet op onze website staan, kun je bij hen terecht. Je kunt ons bereiken op 0172 423456.

Vraag nu gratis en vrijblijvend onze nieuwsbrief aan! Laat je inspireren door interessante artikelen, whitepapers en de nieuwste informatie over onze trainingen en opleidingen