
Werkplekleren & Opleiden
Als je een verkoopfunctie vervult, zul je de situatie waarin de klant ‘er méér uit wil slepen’, ongetwijfeld uit ervaring kennen. Je staat voor een dilemma: geef je de korting niet, dan loopt de klant misschien weg. Geef je de korting wèl, dan geef je wellicht meer weg dan je eigenlijk wilt. Wat jij nodig hebt, is inzicht en vaardigheid in het lastige en tegelijk boeiende vak dat we onderhandelen noemen: het zoeken van creatieve win-win-oplossingen met behoud van de goede relatie.
Voor alle medewerkers van bedrijven met een commerciële functie, zowel in de buitendienst als aan de telefoon, maar ook voor inkopers. Kortom: voor iedereen die ooit in aanraking komt met het begrip ‘korting’. Deze training vormt een uitstekend vervolg op onze verkooptrainingen. Het niveau van deze training is MBO+ niveau.
In deze training richten we ons op het realiseren van optimale commerciële resultaten. Je leert omgaan met het kortingsconflict. Je leert de situatie herkennen en inschatten, je leert hoe het onderhandelingsproces in elkaar zit en je leert op praktische wijze het onderhandelen onder de knie te krijgen. Dit gebeurt zowel aan de hand van algemene oefeningen als ook aan de hand van je eigen beschrijving van jouw specifieke onderhandelsituaties. Aan het eind van de training ben je in staat om niet al te ingewikkelde onderhandelingen zelfstandig en succesvol te voeren.
De training Winstgevend onderhandelen is alleen beschikbaar als Maatwerk training.
Wil je van gedachten wisselen over de ontwikkeling van teams of de koers van jouw organisatie? Neem gerust contact op voor een oriënterend gesprek. Bel 0172 – 42 34 56 of mail naar support@IMKopleidingen.nl.
Op basis van de leerwensen vult de trainer het programma verder in. Wat in ieder geval aan bod komt:
De training Winstgevend onderhandelen is alleen beschikbaar als incompanytraining.
Klik hier voor meer informatie.
Het volgende aanmeldmoment voor het STAP-budget is op 1 juli 2022. Zorg dat je voor die tijd in bezit bent van een STAP-aanmeldbewijs. Dit bewijs heb je nodig om via het STAP-portaal jouw aanvraag in te dienen. Bij ons ontvang je dit document direct na jouw STAP-inschrijving.
In de volgende periode kun je een training volgen tussen 29 juli 2022 en 30 november 2022. Doe gerust al een vooraanmelding voor de periode daarna.
Er wordt gewerkt in kleine groepen van gemiddeld 10 deelnemers, het maximum is 14 deelnemers. De werkwijze kenmerkt zich door veel interactie zoals ervaringsuitwisseling, discussies en oefeningen. Tijdens deze training ervaar je de voor- en nadelen van diverse onderhandelingstactieken en -stijlen aan de hand van praktijkvoorbeelden en rollenspelen.
De training wordt gegeven door een ervaren trainer die regelmatig met gecompliceerde onderhandelingssituaties te maken heeft; voor zijn eigen bedrijf en als communicatieadviseur.
Een opleiding of training staat bij IMK Opleidingen niet op zichzelf. Met de IMK Leerweg halen jouw medewerkers zoveel mogelijk uit hun training en blijft het effect zichtbaar. Vanaf het moment dat ze zijn aangemeld tot een jaar na de laatste lesdag worden ze geprikkeld en geïnspireerd om zichzelf verder te ontwikkelen. Gedragsverandering heeft tijd nodig om te verankeren en de IMK Leerweg faciliteert dat. Trainer Christine legt het hieronder uit.
Wens je een persoonlijk studieadvies of heb je vragen over de mogelijkheden van maatwerk? Onze studie- en maatwerkadviseurs staan graag voor je klaar om jouw vragen te beantwoorden.
Vraag nu gratis en vrijblijvend onze nieuwsbrief aan! Laat je inspireren door interessante artikelen, whitepapers en de nieuwste informatie over onze trainingen en opleidingen