
Maatwerktraining
Met een A3 begrijpt iedereen waarom het probleem een probleem is, wat de oorzaak is en wat je eraan gaat doen. Doordat je samen de A3 invult, slaagt de gewenste verbetering ook echt.
Voor iedereen die een praktische methode zoekt om problemen op de werkvloer direct en definitief aan te pakken. Lean A3 Problem Solving is niet alleen geschikt om problemen op te lossen, maar stelt de organisatie ook in staat om te “leren leren”. Perfect om als organisatie continu te verbeteren.
De Lean A3 Problem Solving-methode is ontwikkeld vanuit de Lean Toyota-gedachte (de principes van Lean zijn afkomstig van de Japanse autofabrikant Toyota). De naam is afgeleid van het 420×297 mm papier (A3-formaat, ofwel 2 A4-tjes) dat gebruikt wordt. Lean A3 Problem Solving is zeer succesvol doordat er een aantal standaard stappen wordt doorlopen met het verbeterteam waarbij het probleem grondig wordt geanalyseerd totdat de grondoorzaken zijn gevonden. Waarna je verbeteringen kunt doorvoeren. In deze tweedaagse training Lean A3 Problem Solving leren wij jou om Lean-technieken gecombineerd met Lean A3 Problem Solving zelfstandig toe te passen in jouw organisatie of afdeling.
Dag 1:
De eerste dag staat volledig in het teken van de eerste stap van de Plan-fase: het in kaart brengen van de huidige situatie.
Dag 2:
Op de tweede dag ga je op zoek naar oorzaken en mogelijke oplossingen.
Alle bedragen zijn exclusief btw
Facturatie wordt gedaan door onze partner Maruna Proces Improvement conform hun betalingsvoorwaarden.
Ook incompany mogelijk. Wij maken deze training effectief voor jouw team op maat.
Een training is een goed begin, maar uiteindelijk gaat het erom dat je de geleerde kennis en vaardigheden ook daadwerkelijk in de praktijk brengt. De mate waarin jij dit doet – de transfer – staat bij ons centraal, we doen hier zelfs onderzoek naar. Aan de hand van een bedrijfsspel brengen we de theorie direct in de praktijk.
Onze Lean-consultants hebben jarenlange ervaring binnen zorg, farma, (financiële) dienstverlening, woningcorporaties, logistiek, voedingsmiddelen- en maakindustrie en vele andere branches. Zij kunnen zich goed verplaatsen in elke werkomgeving en dragen tijdens de training voortdurend voorbeelden aan.
Deelnemers ontvangen een LCS-certificaat op LCS-level 1a, Lean Yellow Belt niveau.
Wens je een persoonlijk studieadvies of heb je vragen over de mogelijkheden van maatwerk? Onze studie- en maatwerkadviseurs Lisa Nijsten, Tamara van den Berg en Christa van der Velden staan graag voor je klaar om jouw vragen te beantwoorden.
Vraag nu gratis en vrijblijvend onze nieuwsbrief aan! Laat je inspireren door interessante artikelen, whitepapers en de nieuwste informatie over onze trainingen en opleidingen